Lukostřelba Rožnov pod Radhoštěm
 oficiální stránky amatérského  sportovního klubu

Zimná liga - Partizánské

28.03.2017

Všechny fotky z Partizánského naleznete zde>> a výsledky tady>>

Zimnou ligu jsme měli pěkně rozjetou a tak jsme se nezalekli stavu Slovenských silnic a vyrazili na 5. kolo do Partizánského posbírat opět pro nějaké ty cenné kovy.

Ani pošmourné podnebí nás nemohlo odradit a já vždy tvrdím, že les má své kouzlo za každého počasí. Trať navíc vedla krásným terénem a vystřelili jsme si dokonce ze skály.

První část se nám střelecky povedla, ale pak jsme se začali asi příliš kochat a dostavily se první auty. No jo, Zimná liga je na dva šípy a udržet formu 48 výstřelů dá zabrat.

Rodiny Repáků jakoby se to ovšem netýkalo. Pavel střílel terč od terče lépe a lépe a Ota mezi luštěním detektivních hádanek střílel ještě líp a dal pouze omylem jediný aut.

Nám ostatním nezbylo než si užívat krajinu kolem, protože bylo jasné, že v takto tuhé konkurenci asi místo na bedně nezbude a i Pavel se musel snažit do posledního výstřelu.

Nakonec jsme se radovali téměř všichni. Pavlovi jen o fous vyfoukl první místo Rasťo Sarka a na mne zbyla jenom bramborová medaile. Ota suverénně zlatý a Renka stříbrná. Ze zlata se radoval i Jirka Hrachovec, který porazil všechny veterány.

A to vše i díky těmto skvělým lukům od Jana Opletala, který jimi bohužel začal zásobovat už i naše soupeře na Slovensku a v kategorii longbow začíná být těsno.

-jn

LK Falcon na facebooku.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram