Lukostřelba Rožnov pod Radhoštěm
 oficiální stránky amatérského  sportovního klubu

Zimná liga - Kostelec

06.02.2016

Všechny fotky ze závodu si můžete prohlédnout zde>>, výsledky tady>>

DSC03098

První letošní vzlet Falconů na 3D závody do nedalekého Kostelce vyděsil nejednoho soupeře. Nikdo nám nechtěl věřit, že čím více trénujeme, tím hůře střílíme a ještě se u toho blbě smějeme. :-) Marně jsme se snažili již na nástupu na naši nevalnou kondici upozornit organizátory zvoláním, že jsme JELITA. Zmatený předseda pořádajícího klubu se pak ve skupině před námi naivně dožadoval, kde že je ta slibovaná longbow ELITA. Podobně se vyvíjela situace u Jirky, kterého jsme nasadili jako pátou kolonu do jiné skupiny. Bohužel se po závodě ukázalo, že to byla skupina uprchlých autistů z nedalekého ústavu a že auty jsou velice nakažlivé. Inu autisté ani jelita tentokrát bednu neohrozili, ale nám to nevadí - příště si totiž doneseme bednu vlastní.

DSC03086DSC03074DSC03114

Prostředí golfového areálu připravilo nejeden optický klam a tak jsme se nestačili občas divit a zvolávali po výstřelu oblíbené oddílové "tolik?". Aby toho nebylo málo, tak počasí bylo nádherné a tak se marně hledá nějaká "objektivní příčina", proč šípy padaly spíš do golfových jamek než do komor. Marně jsme na stavbu tratě vysílali špióny.

DSC03088Každopádně to byl skvělý zážitek a spřátelený Moravský pták nezklamal. Těšíme se na další slet, zkusíme napříště tolik netrénovat a neděsit, vaše autistická jelita.

DSC03119

--jn

 

LK Falcon na facebooku.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram