Lukostřelba Rožnov pod Radhoštěm
 oficiální stránky amatérského  sportovního klubu

Cesta k hradu a zase zpátky

03.05.2022

Z času na čas je potřeba zkontrolovat hranice panství, a tak jsme se za prvním kolem letošního Moravského zemského poháru vydali na „čáru“ mezi krajem Jihomoravským a Vysočinou. Sobotní pálení čarodějnic se obešlo bez ztráty jediného Falcoňáka, v neděli jsme tedy na pozice nastoupili v hojném počtu a plné polní. Trať nás zavedla z obce Smrček k hradu Pernštejn a jeden nevěděl čím se kochat dřív, jestli nádhernou přírodou plnou rozkvetlých stromů, potoků a nejrůznějších zákoutí nebo panorámatem hradu Pernštejn (přiznejme si, každý ho v tom mobil máme aspoň jednou odfocený), nebo perfektně postavenou tratí.

MZP 2022 Smrček

Organizátoři zaslouží velký dík a smeknutí pomyslného kloboučku. Místa pro zvířata vybraná opravdu krásně, terén rozmanitý a mnohdy si člověk kladl otázku „Jak to tam sakra dostali“. Žralok plovoucí na hladině nebo krokodýl lezoucí z tůně byli už jenom třešničkou na dortu.

MZP 2022 Smrček

Navíc můžeme s jistotou prohlásit, že ty šípy fakt plavou…a to se počítá :D.  Zkrátka trať nás prověřila po všech stránkách, ale za ten zážitek to rozhodně stálo! Když se k tomu všemu ještě přidá skvělá skupina není se co divit, že to lítalo skoro samo :D. A podle výsledků to rozhodně lítalo přesně tam, kam mělo. Falcoňáci zabojovali a domů nejednu medaili přivezli. Velkou radost nám udělali kluci veteráni (vzhledem k tom, že to nejsou žádné vykopávky, budeme jim říkat muži, co hodně pamatují :D ), kde brali Jarda Korábečný a Vláďa Jošt hned dvě medaile.

MZP 2022 SmrčekMZP 2022 Smrček

Oddílové naděje v kategorii juniorů se nedali zahanbit a vybojovali 3. – Honza a 7. místo – Artie.  Samojediná já jsem porazila své další já a překvapivě se umístila na 1. místě ;). Kluci v našlapané kategorii TRRB taky zabojovali a umístili se v první půlce startovního pole. V královské kategorii TRLB nám na 7. místě zůstal poslední muž těchto závodů  Jirka, který sice taky hodně pamatuje, ale duší zůstává stále mlád ;D.

Výsledky:

Jarda Korábečný - 1.místo TRLB muži, co hodně pamatují
Vláďa Jošt - 3.místo TRLB muži, co hodně pamatují
Jirka Zöllich - 5. místo TRLB muži co, hodně pamatují

Honza Martinkovič – 3. místo TRRB junior
Artie Zöllich – 7.místo TRRB junior

Renka Nováková – 1. místo PBHB ženy (resp. žena :D)

Jirka Hrachovec- 7. místo TRLB muži

Patrik Martinkovič – 18. místo TRRB muži
Kuba Opálka – 21.místo TRRB muži
Martin Dvořák – 23.místo muži

Všem vám patří velká gratulace J

Renka

 

Foto:
Renata Nováková a lukostrelbatisnov.cz

Ke stažení :

Soubor Popis
pdf Výsledky 1.kolo MZP 2022 Kompletní výsledky 1.kola MZP

Fotografie k článku / Cesta k hradu a zase zpátky

LK Falcon na facebooku.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram