Všechny naše fotografie z Čejče naleznete zde>>, výsledky tady>>

Předposlední kolo Zimnej ligy nás zavedlo do míst spojených nejen s lukostřelbou, ale i vínem – do Čejče. Přivítala nás pověstná moravská pohostinnost – bohaté občerstvení na úvod, dobrý oběd uprostřed, a skvělé víno na závěr. :) Počasí nám taky přálo a celý den se na nás usmívalo sluníčko. Skoro by jeden naletěl, že se při těch -15 °C i zahřeje. To všechno přispělo ke skvělé náladě a pohodovému dni. Ani ledový vítr, vanoucí podle pocitů až někde od Sibiře, nám to nemohl pokazit.

Hezky postavená trať nás provedla vinohrady a malebnou vinařskou vískou.

Bylo vidět, že si organizátoři dali záležet, a patří jim za to velká pochvala :). Bojovali jsme s krokodýly, želvami, lvy, žraloky a podobnou havětí a nakonec zvítězili. Největší bitva na život a na smrt byla ovšem o místo u ohně, který nemálo připomínal ten olympijský, a vléval nám do žil bojovnou náladu a především teplo :)

Odměnou za odvahu v boji nejen se zvěřinou ale i zimou a větrem nám byly cenné kovy (a za výdrž samozřejmě láhve s vínem, nutno podotknout že domů dorazila jen jediná a shánění vývrtky na benzinkách se stane oddílovou legendou ;))
Renka- 1. místo PBHB
Jarča- 1. místo TRRB
Honza- 2. místo TRLB
Pavlík- 3. místo TRLB
Verča- 3. místo PBHB
Bětka jakožto přidružený člen ulovila krásné 1. místo TRRB v kadetech.

Děkujeme za skvělé závody, které jsme si užili od první do poslední chvíle. Těšíme se na finále Zimnej ligy ve Varíně, doufejme se stejně hojnou účastí a stejnými medailovými žněmi.

PS: Historické okénko – najdi 5 rozdílů aneb důkaz že v Čejči je veselo každý rok ;)
                              2017                                                         2018

Renka